0850 595 08 33
0532 636 88 33
Büyükdere Cad. No:91 Kent Apt. Kat:2 Mecidiyeköy İST
info@dentaturk.com
Diş Kaplama Fiyatları 2019
Diş Kaplama Fiyatları 2019

Diş Kaplama Fiyatları 2019

Diş kaplama işlemleri son yıllarda oldukça sık uygulanan işlemlerin başında geliyor. Bu kaplama sayesinde çok daha güzel dişlere sahip olabilir ve estetik bir gülüşe kavuşabilirsiniz. Eskiden yapılan protez şeklindeki dişler yerine kaplamaların tercih edilme sebebi de tamamen görünüşle ilgilidir. Ayrıca bu kaplamaların ışık geçirgenlik konusunda da diğer yöntemlere göre artısı bulunmaktadır. Tüm bu artı özellikler dişlerine daha iyi bir görünüm kazandırmak isteyen kişileri kaplamalara yönlendiriyor. Hastaların bu aşamada en çok merak ettiği şey ise diş kaplama fiyatları oluyor. Merkezimizde yaptıracağınız kaplama işlemlerini oldukça uygun fiyatlarla yaptırabilirsiniz.

 

Hayat Kalitenizi Artırın

 

Ağzınızın yüzünüzün güzelliğine uyum sağlamasını istiyorsanız diş kaplama işlemleri tam da aradığınız şey. Kaplama tedavisini uygulattığınızda çevrenizdekiler sizin kaplama yaptırdığınızı anlamaz. Çünkü tüm kaplamalar size uygun olarak yapılır. Kaplama işlemi bittiğinde gerçek dişleriniz sizin gerçek dişlerinizmiş gibi görülecektir. Ayrıca diş kaplama fiyatları araştırmalarınızda da görebileceğiniz gibi bu kaplamaların estetik dışında artıları da bulunur. Eğer ağzınızda diş eksiğiniz varsa bu eksiklikler de kaplama sırasında giderilir. Tüm bu işlemler hayata olan bakışınızı ve gülüşünüzü olumlu anlamda değiştirmenize yarayacaktır.

 

Kaplamaların Ömrü

 

Bu tip kaplamalar diş etlerinizle de uyum sağlayan maddelerden yapılır. Tedavinin bu denli çok sık kullanılmasının nedeni de budur. Kırık, dökülmüş ya da renkleri sigara içme gibi sebeplerden dolayı değişmiş olan dişleriniz kaplamalar sayesinde yepyeni bir görünüme kavuşur. Bu kaplamaların ömrü de oldukça uzun bir zaman dilimini kapsar. Dişlerinize bir kez kaplama yaptırdığınızda onları korumanıza bağlı olarak beş yıldan yirmi yıla kadar kullanım ömrü elde edersiniz.

 

Hatta diş bakımınıza verdiğiniz önem arttıkça kaplamanızın ömrü de ekstra artar. Düzgün bir bakım sayesinde kaplamanızı 30 yıl gibi bir süre rahatlıkla kullanabileceksiniz. Ancak diş kaplamalarınızı korumadığınızda normal dişlerinizde gördüğünüz dökülmeler ve çürümeler ile karşılaşmanız mümkündür. Bu nedenle kaplama yapılmış olan dişlerinizi hem ekonomik açıdan zarara uğramamak hem de sağlığınız için sürekli korumalısınız.

 

Diş Kaplamanın Fiyatı

 

Diş kaplamalar sık başvurulan bir diş tamamlama ve görünüm iyileştirme işlemidir. Ancak herkes doğal olarak ilk önce diş kaplama fiyatları hakkında araştırma yapmaktadır. Merkezimizde yaptıracağınız kaplama işlemlerinde uygun fiyat avantajı ve kredi kartına taksit işlemleri sizi bekliyor. Ödemelerini en kolay şekilde yapabileceğiniz kaplama işlemleriniz piyasa koşullarının altında yapılmaktadır. Daha fazla bilgi almak ve fiyatlar hakkında liste gönderimi için destek hattımıza başvurabilir ve en kısa sürede tedavinize başlayabilirsiniz.

Bunuda Okumanızda Fayda Var : Lamine Diş